KLUSKENS  Mauro (°13-08-2009)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"57  (2017) 600m:  2:08"68  (2017) Hoog:  -  
Ver:  - Kogel (1kg):  - Hockey:  - 4-kamp:  -

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE RIDDER Mats (°10-06-2009)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"91 i  (2017) 600m:  - Hoog:  1m12 i  (2017)  
Ver:  3m05 i  (2017) Kogel (1kg):  5m82 i  (2017) Hockey:  - 4-kamp:  1.152 ptn (2017)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DELBEKE Lukas (°18-04-2008)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"95  (2017) 600m:  2:17"35  (2017) Hoog:  95cm  (2016)  
Ver:  2m83  (2016) Kogel (1kg):  6m33  (2017) Hockey:  12m39  (2017) 4-kamp:  909 ptn (2017)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE SMET Victor (°21-10-2007)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"66  (2017) 600m:  2:16"41  (2016) 1.000m:  3:54"32  (2017)  
Hoog: 1m00  (2017) Ver:  3m05  (2016)    
Kogel (2kg):  5m41  (2017) Hockey:  - 4-kamp:  -  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

BAERT Annabel (°08-07-2007)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:   9"32  (2017) 600m:  2:03"87  (2016)    
Ver:  3m53  (2016) Kogel (1kg):  5m04  (2015) Hockey:  21m42  (2017) 4-kamp:  1.104 ptn  (2016)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

EVERAERT Gerry (°08-09-2006)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"63  (2017) 600m:  2:13"03  (2015) 1.000m:  3:34"85  (2016)  
Hockey:  31m72  (2016)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE SMET Arthur (°07-03-2006)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"80  (2015) 600m:  2:02"82  (2015) 1.000m:  3:23"86  (2017)  
Kogel (2kg):  7m72  (2017)      
Hoog:  1m25  (2017) Ver:  3m49  (2017) Kogel (2kg):  7m72  (2kg)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

MEERT Ruben (°26-01-2006)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"52  (2017) 600m:  2:07"55  (2015) 1.000m:  3:34"66  (2016)  
60H (76cm):  13"77  (2017)      
Ver:  3m40  (2017) Hoog:  1m20  (2017)    
Kogel (1kg):  5m42  (2014) Kogel (2kg):  6m06  (2017) Hockey:  27m36  (2017)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

VERHULST Ides (°14-09-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"42 i  (2017) 80m:  12"08  (2017) 150m:  22"45  (2017) 300m:  49"50  (2017)
600m:  2:10"24  (2014) 1.000m:  3:35"69  (2017)    
60H (76cm):  12"60 i  (2016) 60H (84cm):  12"71 i  (2017) 80H (84cm):  16"85  (2017) 150H (76cm):  24"99  (2017)
Ver:  4m24  (2017) Hoog:  1m43  (2017)   Polsstok:  2m40  (2017)
Kogel (1kg):  9m49  (2014) Kogel (2kg):  9m64  (2016) Kogel (3kg):  9m35  (2017)  
Discus (600g):  27m92  (2016) Discus (750g):  29m10  (2017)    
Hockey:  45m35  (2016) Speer (400g):  33m60  (2017)    
4-kamp:  1.544 ptn (2016) 5-kamp:  2.380 ptn (2017)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE COCK Lara (°12-05-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  11"46  (2015) 600m:  -    
Ver:  2m51  (2015) Kogel:  3m32  (2015)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE COCK Lien (°12-05-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"21  (2015) 600m:  2:06"29  (2014) 1.000m:  3:26"41  (2016)  
Ver:  2m89  (2013+15)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

WILLEMS Maarten (°09-05-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"75  (2016) 80m:  12"63  (2017)   80H (84cm):  17"13  (2017)
600m:  2:08"29  (2014) 1.000m:  3:23"04  (2017)    
Ver:  3m69  (2016) Kogel (1kg):  6m36  (2014) Hockey:  29m12  (2016) 4-kamp:  1.199 ptn  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2014:  3de tijdens de CC relays (KvVL) bij de benjamins te Rotselaar

                     TERUG

 

 

 

HERMANS Moia (°29-04-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"71  (2016) 80m:  12"84  (2017) 150m:  24"76  (2017) 300m:  53"53  (2017)
600m:  2:10"03  (2014) 1.000m:  3:25"82  (2017)    
Ver:  3m37  (2017) Kogel (1kg):  4m42  (2014) Kogel (2kg):  5m67  (2017)  
Hockey:  7m57  (2012) Speer (400g):  7m30  (2017) 4-kamp:  957 ptn  (2014)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2015:  1ste bij de pupillen estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2014:  2de bij de benjamins tijdens Crosscup te Hannuit

    2013:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Dour

    2013:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Hulshout

    2013:  1ste bij de benjamins estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

                     TERUG

 

 

 

SOETENS Robin (°08-04-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"50 i  (2016) - 8"51 (2016) 80m:  11"13  (2017) 150m:  20"36 i  (2017) 300m:  41"80  (2017)
600m:  1:45"60  (2014) 1.000m:  3:03"40  (2017)    
Ver:   4m36  (2016) Hoog:  1m10  (2015)    
Hockey:  33m80  (2016) Kogel (1kg):  8m69  (2014) Kogel (2kg):  8m31  (2016) Discus (600g):  18m55  (2015)
4-kamp:  2.430 ptn (2016)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2015:  3de op de 1.000m pupillen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:15"75 PR)

    2015:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Hannuit

    2014:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 600m benjamins te Nijvel  (1:45"60 PR)

    2014:  3de op de 600m benjamins tijdens de KBC Nacht te Zolder (1:55"92)

    2014:  3de tijdens de CC relays (KvVL) bij de benjamins te Rotselaar

    2014:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Hannuit

    2014:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Brussel

    2014:  2de bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2013:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 600m benjamins te Nijvel  (1:50"76 PR)

    2013:  1ste op de 600m benjamins tijdens de KBC Nacht te Zolder (1:53"84)

    2013:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Hulshout

    2013:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Hannuit

    2013:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Brussel

    2013:  1ste bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

                     TERUG

 

 

 

BAERT Anaļs (°09-02-2005)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"37  (2016) 80m:  11"64  (2017) 150m:  22"39  (2017) 300m: -
600m:  2:01"49  (2014) 1.000m:  3:27"64  (2016)    
60H (76cm):  11"05 (2017)      
Hoog:  1m30  (2016) Ver:   4m10  (2017) Kogel (1kg):  6m20  (2013) Kogel (2kg):  8m38  (2017)
Hockey:  25m68  (2016) Speer (400g):  17m47  (2017) 4-kamp:  1.980 ptn  (2016)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DAELMAN Demi (°28-10-2004)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"53  (2015) 80m:  12"37  (2016) 150m:  23"77  (2017) 300m:  51"19  (2017)
600m:  2:07"02  (2013) 1.000m:  3:23"52  (2016)    
Ver:  3m62  (2017) Hockey:  15m73  (2013) Kogel (1kg):  5m03  (2013) Kogel (2kg):  5m44  (2017)
Speer (400g):  8m52  (2017)      
4-kamp:  1.018 ptn  (2013) 5-kamp:  1.361 ptn  (2016)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Rotselaar

    2015:  1ste bij de pupillen estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

    2013:  1ste bij de benjamins estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

                     TERUG

 

 

 

KLUSKENS Jana (°20-03-2004)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"57 i  (2017) 80m:  11"04  (2017) 150m: 20"46  (2017) 300m:  43"62  (2017)
600m:  1:52"19  (2013) 1.000m:  3:01"68  (2017)   60H (76cm):  11"01  (2014)
Hoog:  1m39  (2015) Ver:  4m19  (2016)    
Kogel (1kg):  6m18  (2012) Kogel (2kg):  7m50  (2017) Hockey:  17m60  (2012) Speer (400g):  13m51  (2017)
4-kamp:  2.001 ptn  (2015) 5-kamp:  2.211 ptn  (2016)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2017:  2de op op het Nationaal criterium jeugd 1.000m miniemen te Nijvel  (3:01"68  PR)

    2017:  1ste bij de miniemen tijdens Crosscup te Rotselaar

    2017:  1ste bij de miniemen tijdens Crosscup te Brussel

    2017:  1ste bij de miniemen tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  3de bij de miniemen tijdens BK veldlopen te Wachtebeke.

    2016:  1ste bij de miniemen tijdens Crosscup te Mol

    2016:  1ste bij de miniemen tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  1ste bij de miniemen tijdens Crosscup te Mol

    2016:  1ste tijdens de CC relays bij de Miniemen te Gent (CC)

    2015:  1ste op de 1.000m pupillen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:11"59 PR)

    2015:  3de bij de pupillen tijdens BK veldlopen te Wachtebeke.

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Rotselaar

    2015:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Hannuit

    2015:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Brussel

    2015:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Roeselare

    2015:  Winnares bij de pupillen van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2015:  1ste bij de pupillen estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2015:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Mol

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

    2014:  2de op op het Nationaal criterium jeugd 1.000m pupillen te Nijvel  (3:14"30 PR)

    2014:  3de op de 1.000m pupillen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:18"90)

    2014:  3de bij de pupillen tijdens BK veldlopen te Wachtebeke.

    2014:  1ste tijdens de CC relays (KvVL) bij de pupillen te Rotselaar

    2014:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Hannuit

    2014:  3de bij de pupillen tijdens Crosscup te Brussel

    2014:  Winnares bij de pupillen van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2014:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Mol

    2014:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

    2013:  2de op op het Nationaal criterium jeugd 600m benjamins te Nijvel  (1:52"19 PR)

    2013:  2de op de 600m benjamins tijdens de KBC Nacht te Zolder (1:55"62 PR)

    2013:  2de bij de benjamins tijdens Crosscup te Dour

    2013:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Hulshout

    2013:  2de bij de benjamins tijdens Crosscup te Brussel

    2013:  1ste bij de benjamins estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2013:  2de bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2013:  2de bij de benjamins tijdens Crosscup te Mol

    2012:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Brussel

    2012:  Winnares bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2011:  3de tijdens Belgisch kampioenschap 4x 600m veldlopen benjamins te Oostende-Stene

                     TERUG

 

 

 

KLUSKENS Elena (°20-03-2004)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"46 i  (2017) 80m:  10"75  (2017) 150m:  20"09  (2017) 300m:  42"93  (2017)
600m:  1:51"59  (2013) 1.000m:  3:03"74  (2017)   60H (76cm):  10"67  (2017)
Hoog:  1m31  (2017) Ver:  4m49  (2017)    
Kogel (1kg):  5m63  (2013) Kogel (2kg):  8m52  (2017) Hockey:  10m51  (2012) Speer (400g):  14m74  (2017)
4-kamp:  2.061 ptn  (2014) 5-kamp:  2.250 ptn (2016)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2017:  2de op op het Nationaal criterium jeugd 300m miniemen te Nijvel  (42"93 PR)

    2017:  2de bij de miniemen tijdens Crosscup te Brussel

    2017:  3de bij de miniemen tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  2de op de 1.000m miniemen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:05"76 PR)

    2016:  3de bij de miniemen tijdens Crosscup te Mol

    2016:  3de bij de miniemen tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  2de bij de miniemen tijdens Crosscup te Mol

    2016:  1ste tijdens de CC relays bij de Miniemen te Gent (CC)

    2015:  2de op op het Nationaal criterium jeugd 1.000m pupillen te Nijvel  (3:13"90)

    2015:  2de bij de pupillen tijdens BK veldlopen te Wachtebeke.

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Rotselaar

    2015:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Hannuit

    2015:  1ste bij de pupillen tijdens Crosscup te Brussel

    2015:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Roeselare

    2015:  2de bij de pupillen van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2015:  1ste bij de pupillen estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2015:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Mol

    2015:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

    2014:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 1.000m pupillen te Nijvel  (3:12"43 PR)

    2014:  2de op de 1.000m pupillen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:16"07)

    2014:  2de bij de pupillen tijdens BK veldlopen te Wachtebeke.

    2014:  1ste tijdens de CC relays (KvVL) bij de pupillen te Rotselaar

    2014:  3de bij de pupillen tijdens Crosscup te Hannuit

    2014:  2de bij de pupillen tijdens Crosscup te Brussel

    2014:  2de bij de pupillen van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2014:  3de bij de pupillen tijdens Crosscup te Mol

    2014:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

    2013:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 600m benjamins te Nijvel  (1:51"59 PR)

    2013:  1ste op de 600m benjamins tijdens de KBC Nacht te Zolder (1:54"77 PR)

    2013:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Dour

    2013:  3de bij de benjamins tijdens Crosscup te Hulshout

    2013:  1ste bij de benjamins estafetteloop tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2013:  Winnares bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2013:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Mol

    2012:  1ste bij de benjamins tijdens Crosscup te Brussel

    2012:  2de bij de benjamins van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2011:  3de tijdens Belgisch kampioenschap 4x 600m veldlopen benjamins te Oostende-Stene

                     TERUG

 

 

 

VAN CAUTEREN Silke (°14-11-2003)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

80m:  12"43  (2016) 150m:  - 300m:  51"60  (2016)  
       

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

WILLEMS Lotte (°24-07-2003)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"96  (2014) 80m:  11"82  (2016)    
600m:  2:15"50  (2012) 800m:  2:26"78  (2017) 1.000m:  3:15"15  (2016) 1.500m:  5:11"19  (2017)
Ver:  2m85  (2014) Hoog:  0m95  (2014)   60H (76cm):  14"80  (2014)
Kogel (2kg):  6m12  (2016) Hockey: 12m46  (2012) 4-kamp:  984 ptn  (2014)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2016:  1ste tijdens de CC relays bij de Miniemen te Gent (CC)

    2014:  1ste tijdens de CC relays bij de pupillen te Gent

                     TERUG

 

 

 

JOOS Yoren (°17-07-2003)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"35  (2014) 80m:  11"46  (2016) 150m:  22"22  (2015)  
300m:  49"74  (2015) 1.000m:  3:29"15  (2015)    
Hoog:  1m30  (2015) Ver:  3m95  (2015)    
Kogel (3kg):  6m54  (2015) Hockey:  34m24  (2014)   4-kamp:  1.531 ptn  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

PERDAENS Jill (°11-07-2003)

 

DISCIPLINES:  Spurt - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"69 i  (2016) 80m:  11"27  (2015) 100m:  13"58  (2017)  
150m:  21"55  (2015) 200m:  29"89 i  (2016)    
300m:  48"67  (2015) 1.000m:  3:30"91  (2015) 60H (76cm):  13"03  (2014) - 12"4 HT (2014)  
Ver:  4m21  (2015) Hoog:  1m15  (2014)    
Kogel (2kg):  4m86  (2014) Hockey:  21m05  (2014) 4-kamp:  1.588 ptn  (2014)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2014:  1ste tijdens de CC relays (KvVL) bij de pupillen te Rotselaar

                     TERUG

 

 

 

PERDAENS Milan (°11-07-2003)

 

DISCIPLINES:  Spurt - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"26  (2014) 80m:  11"92  (2015) 150m:  22"97  (2015) 1.000m:  4:08"81  (2014)
Ver:  3m85  (2015) Kogel (2kg):  7m47  (2014) Kogel (3kg):  6m58  (2015) Discus (600g):  14m14  (2014)
Hockey:  30m32  (2014) Speer (400g):  15m60  (2015)   4-kamp:  1.300 ptn  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

BAERT Seppe (°04-03-2003)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"76  (2014) 80m:  12"30  (2015)    
600m:  2:14"40  (2012) 1.000m:  3:47"92  (2016)   60H (76cm):  13"55 i  (2014)
Hoog:  1m15  (2013) Ver:  4m08  (2016)    
Kogel (1kg):  8m85  (2012) Kogel (2kg):  8m20  (2014) Kogel (3kg):  7m40  (2016)  
Discus (600g):  21m62  (2014) Discus (750g):  19m19  (2015)    
Hockey:  40m90  (2014) Speer (400g):  29m20  (2016) 4-kamp:  1.482 ptn  (2014) 5-kamp:  2.075 ptn (2016)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

VERHULST Agir (°10-01-2003)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  11"51  (2011) 600m:  2:20"38  (2012) 1.000m:  4:00"92  (2014)  
Ver:  3m05  (2014) Kogel (2kg):  6m94  (2014) Kogel (3kg):  5m46  (2015)  
Discus (600g):  15m19  (2014) Discus (750g):  17m20  (2015) Hockey:  25m03  (2014)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

D'HAESE Lana (°01-11-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"91  (2013) 80m:  12"89  (2015) 150m:  24"21  (2014) 300m:  52"94  (2014)
800m:  2:32"37  (2017) 1.000m:  3:27"18  (2014) 1.500m:  5:01"49  (2016) 1 mijl:  5"36"76  (2017)
      60H (76cm):  13"81  (2015)
Hoog:  1m20  (2014) Ver:  3m47  (2014)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2014:  3de bij de miniemen tijdens Crosscup te Mol

                    TERUG

 

 

 

DE SMEDT Jits (°03-10-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"56  (2013) 80m:  13"76  (2014) 150m:  25"51  (2014) 300m:  57"46  (2014)
600m:  2:21"05  (2011) 1.000m:  3:41"38  (2014)    
Ver:  2m78  (2012) Hockey:  19m49  (2013)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                    TERUG

 

 

 

SOETENS Brent (°17-09-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"64  (2013) 80m:  10"72  (2015) 150m:  20"77  (2014)  
300m:  41"45  (2016) 400m:  57"27 i  (2017)    
600m:  1:52"13  (2011) 800m:  2:09"58  (2017) 1.000m:  2:57"10  (2015) 80H (84cm):  16"30  (2014)
Ver:  4m73  (2017) Hoog:  1m30  (2014)    
Kogel (1kg):  7m23  (2011) Kogel (2kg):  8m26  (2013) Kogel (3kg):  7m69  (2014)  
Discus (600g): 14m81 (2013) Discus (750g):  21m83  (2015) Hockey:  23m68  (2012) Speer (400g):  22m30  (2014)
4-kamp:  2.262 ptn  (2013) 5-kamp:  2.791 ptn  (2014)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

     2015:  2de bij de miniemen tijdens Crosscup te Brussel

     2015:  2de bij de miniemen tijdens Crosscup te Roeselare

     2015:  2de bij de miniemen tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

     2014:  2de op de 1.000m miniemen tijdens de KBC Nacht te Zolder (2:59"59 PR)

     2013:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 1.000m pupillen te Nijvel  (3:09"28)

     2013:  3de op de 1.000m pupillen tijdens de KBC Nacht te Zolder (3:09"35)

     2011:  1ste op op het Nationaal criterium jeugd 600m benjamins te Nijvel  (1:52"13 PR)

     2011:  2de op de 600m benjamins tijdens KBC-nacht in Heusden-Zolder (1:58"03 PR)

                    TERUG

 

 

 

KLUSKENS Lisa (°18-06-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"16  (2013) 80m:  12"56  (2015) 150m:  25"21 i  (2014) 200m:  30"71  (2017)
300m:  52"11  (2015) 400m:  -    
600m:  2:15"74  (2011) 800m:  2:35"66  (2016) 1.000m:  3:35"66  (2014)  
Hoog:  1m30  (2015) Ver:  3m75  (2014) Kogel (2kg):  5m64  (2014)  
Hockey:  14m79  (2012) Speer (400g):  4m20  (2014)   5-Kamp:  1.519 ptn  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                    TERUG

 

 

 

DIERICKX Fran (°03-05-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"16 i  (2016) 80m:  11"41  (2015) 150m:  21"45  (2015) 200m:  29"43  (2016)
300m:  47"47  (2015) 400m:  69"46 i  (2016) 1.000m:  3:29"19  (2014)  
Ver:  4m24  (2015) Hoog:  1m27  (2014) Kogel (2kg):  7m52  (2014)  
Speer (400g):  8m88  (2014)   4-kamp:  1.416 ptn  (2013)  
5-kamp:  1.910 ptn  (2014)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                    TERUG

 

 

 

WILLEMS Hanne (°23-01-2002)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"39  (2013) 80m:  11"89  (2015) 150m:  21"86  (2014) 300m:  48"85  (2014)
600m:  2:04"90  (2011) 800m:  2:30"35  (2016) 1.000m:  3:18"04  (2015) 1.500m:  4:55"41  (2017)
60H (76cm):  15"71  (2012)      
Ver:  4m04  (2015) Hoog:  1m10  (2013-14) Speer (400g):  6m94  (2014) 5-kamp:  1.763  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2017:  7de tijdens interprovinciale match 1.500m cadetten te Heusden-Zolder (5:03"51)

    2011:  3de tijdens Belgisch kampioenschap 4x 600m veldlopen benjamins te Oostende-Stene

                    TERUG

 

 

 

ARDIJNS Charlotte (°27-11-2001)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  - 100m:  - 200m:  - 300m:  -
800m:  2:50"11  (2016) 1.000m:  - 1.500m:  -  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                    TERUG

 

 

 

Iebe VERHEYDEN

VERHEYDEN Iebe (°08-03-2001)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"65  (2012) 80m:  11"61  (2014) 150m:  21"85  (2014) 300m:  45"93  (2014)
400m:  64"09  (2015) 600m:  2:05"15  (2010) 800m:  2:25"26  (2015) 1.000m:  3:13"29  (2015)
Ver:  4m28  (2013) Hoog:  1m38  (2014)    
Kogel (1kg):  6m60  (2010) Kogel (2kg):  8m52  (2014) Discus (750g):  15m27 (2013) Hockey:  22m66  (2012)
Speer (400g):  12m80  (2014)      
4-kamp:  1.470 ptn (2012) 4-kamp:  2.118 ptn (2013) 5-kamp:  2.379 ptn  (2014)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                    TERUG

 

 

 

DE SMEDT Yannis (°25-12-2000)

 

DISCIPLINES:  Piste - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"74  (2011) 80m:  11"89  (2013) 150m:  22"71  (2013) 300m:  47"79  (2013)
800m:  2:14"86  (2016) 1.000m:  3:04"53  (2015) 1.500m:  4:23"58  (2017) 1 mijl:  4:47"24  (2017)
3.000m:  9:33"08  (2017)      
Ver:  3m84  (2012) Kogel (3kg):  5m25  (2012)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

MISEREZ Anke (°10-07-2000)

 

DISCIPLINES:  Sprint

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"62 i  (2016) 100m:  14"04  (2014) 200m:  -  
       

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

 

HALS Emma (°13-06-2000)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"84 i  (2016) 80m:  11"94  (2013) 100m:  14"18  (2015) 150m:  22"57  (2013)
200m:  29"05 i  (2016) 300m:  47"01 i  (2016) 400m:  67"49  (2014) 1.000m:  3:31"98  (2012)
Hoog:  1m00  (2012) Ver:  3m72  (2013-14) Kogel (2kg):  7m03  (2013)  
    4-kamp:  1.249 ptn (2011) 5-kamp:  1.532 ptn  (2012)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

 

VANDEN EEDE Carlos (°03-06-2000)

 

DISCIPLINES:  Piste - Werpnummers

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

80m:  11"54  (2013) 100m:  12"79  (2017) 800m:  2:59"57  (2014) 1.000m:  3:43"77  (2013)
Ver:  4m64  (2014)      
Kogel (3kg):  9m91  (2013) Kogel (4kg):  12m32  (2015) Kogel (5kg):  12m19  (2016)  
Discus (750g):  30m76  (2013) Discus (1kg):  41m58  (2015) Discus (1,5kg):  43m20  (2017)  
Speer (400g):  37m93  (2013) Speer (600g):  49m71  (2015) Speer (700g):  51m52  (2016)  
5-kamp (min):  2.641 ptn  (2013) 5-kamp (cad):  1.610 ptn  (2014) Hamer (5kg):  21m74  (2016)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

     2017:  3de op op het Belgisch kampioenschap scholieren te Moeskroen (38m96)

     2015:  3de op op het Kamp.van Vlaanderen Speerwerpen cadetten te Lier (47m00)

     2013:  3de op op het Nationaal criterium jeugd Discus miniemen te Nijvel  (30m76 PR)

     2013:  3de op op het Nationaal criterium jeugd Speer miniemen te Nijvel  (37m93 PR)

                     TERUG

 

 

 

 

DE GRAUWE Rik (°16-05-2000)

 

DISCIPLINES:  Piste - Werpnummers

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

80m:  - 100m:  14"47  (2014)   800m:  3:10"48  (2014)
Ver:  3m81  (2014)      
Kogel (3kg):  7m96  (2013) Kogel (4kg):  10m43  (2015) Kogel (5kg):  10m92  (2016)  
Discus (750g):  18m84  (2013) Discus (1kg):  28m84  (2015) Discus (1,5kg):  27m21  (2016)  
Speer (400g):  23m12  (2013) Speer (600g):  32m29  (2015) Speer (700g):  34m23  (2016) 5-kamp (cad):  1.060 ptn  (2014)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

Maren BOEYKENS

BOEYKENS Maren (°20-04-2000)

 

DISCIPLINES:  Spurt

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"30  (2011) 600m:  2:35"36  (2009) 1.000m:  4:44"92  (2010)  
Kogel (2kg):  10m40  (2012) Kogel (3kg):  9m04  (2016) Discus (750g):  17m20  (2013) Discus (1kg):  29m16  (2016)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

BAERT Warre (°19-01-2000)

 

DISCIPLINES:  Springen - Werpen

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"25 i  (2013) 80m:  12"45 - 11"9 HT  (2012) 150m:  21"32  (2013) 1.000m:  3:27"16  (2012)
Ver:  4m34  (2013) Hoog:  1m94  (2017) 60H (84cm):  11"93 i  (2013) 80H (84cm):  17"68  (2012)
Kogel (2kg):  6m93  (2011) Kogel (3kg):  8m16  (2013) Discus (750g):  16m46  (2012) Discus (1kg):  22m75  (2014)
Hockey:  40m11  (2011) Speer (400g):  35m68  (2013) Speer (600g):  43m00  (2015) Speer (700g):  47m46  (2017)
4-kamp:  1.975 ptn  (2011) 5-kamp:  2.568 ptn (2012)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2017:  2de op de Interprovinciale match hoogspringen scholieren te Heusden-Zolder (1m92)

    2017:  2de op het BK hoogspringen scholieren te Moeskroen (1m94 PR)

    2017:  2de op het Kamp.van Vlaanderen Hoogspringen scholieren te Brugge (1m91)

    2017:  5de op VAL selectie hoogspringen scholieren te Cergy-Pontoise (FRA) (1m88)

    2017:  2de op het BK indoor hoogspringen scholieren te Gent (1m94 i PR)

    2017:  1ste op het KvVl hoogspringen indoor scholieren te Gent (1m86 PR)

    2016:  3de op het BK hoogspringen scholieren te Herentals (1m85)

    2016:  3de op het Kamp.van Vlaanderen Hoogspringen scholieren te Kessel-Lo (1m85)

    2015:  2de op het BK hoogspringen cadetten te Moeskroen (1m79)

    2015:  2de op het Kamp.van Vlaanderen Hoogspringen cadetten te Lier (1m73)

    2015:  2de op het BK indoor hoogspringen cadetten te Gent (1m76 i PR)

    2013:  3de op het Nationaal criterium jeugd Hoogspringen miniemen te Nijvel  (1m51)

    2011:  3de op het Nationaal criterium jeugd Hoogspringen pupillen te Nijvel  (1m35)

                     TERUG

 

 

 

DAELMAN Nina (°09-11-1999)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"27  (2010) 80m:  11"65  (2012) 150m:  22"08  (2012) 200m:  28"81 i  (2016)
300m:  46"01  (2014) 400m:  62"54  (2014) 800m:  2:23"61  (2013) 1.000m:  3:11"68  (2012)
60H (76cm):  14"44 i  (2009)      
Ver:  4m35  (2012) Hoog:  1m20  (2012)    
Kogel (2kg):  5m84  (2010) Hockey:  20m49  (2009) 4-kamp:  2.057 ptn  (2011)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2013:  Belgisch kampioene 4x 800m Alle Cat. te Merksem (9:17"34)

                     TERUG

 

 

 

LOCKEFEER Quinten (°09-11-1999)

 

DISCIPLINES:  Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

400m:  - 800m:  2:03"19  (2016)    
1.000m:  2:54"69  (2015) 1.500m:  4:26"79  (2017) 1 mijl:  4:56"93  (2017) 3.000m:  10:00"47  (2016)
400H (91cm):  61"38  (2017)      
Ver:  4m97  (2016) Speer (800g):  36m01  (2017)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

VELDEMAN Louise (°18-07-1999)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"93  (2010) 80m:  12"52  (2012) 300m:  51"67  (2012)  
800m:  2:30"79  (2013) 1.000m:  3:14"65  (2013) 1.500m:  5:09"08  (2013) 1 mijl:  5:48"60  (2014)
3.000m:  12:28"07  (2017)      
Ver:  3m70  (2012) Hoog:  1m00  (2008)    
Hockey:  14m36  (2010) Kogel (2kg):  4m90  (2010) 4-kamp:  1.373 ptn (2010)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2010:  Winnares van de Crosscup Relays pupillen in Gent

                     TERUG

 

 

 

DE BONDT Kjell (°16-04-1999)

 

DISCIPLINES:  Spurt

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  7"82 i  (2016) 100m:  11"85  (2016) 200m:  24"09  (2016) 300m:  39"17  (2016)
       

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

BOEYKENS Arne (°09-12-1997)

 

DISCIPLINES:  Cross - Piste

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"28  (2007) 80m:  12"08  (2010) 150m:  22"77  (2009) 300m:  49"56  (2009)
400m:  54"61  (2017) 600m:  1:28"00  (2014) 800m:  1:58"88  (2017)  
1.000m:  2:42"68  (2014) 1.500m:  4:21"50  (2014) 1 mijl:  4:50"84  (2014) 2.000m:  6:02"3 HT (2017)
3.000m:  9:37"03  (2017) 2 mijl:  10:44"62  (2017)    
Ver:  3m78  (2009) Hockey:  15m18  (2008)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

Bowen DE CLERCQ 

DE CLERCQ Bowen (°08-04-1997)

 

DISCIPLINES:  Spurt - springen

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"45 i  (2013) 80m:  11"36 (2010) 100m:  13"50  (2013) - 13"0 HT (2013) 150m:  22"03  (2009)
200m:  28"49  (2014)      
60H (76cm min):  10"49  (2010) 60H (76cm cad):  10"26  (2013) 80H (76cm cad):  15"04  (2011)  
Ver:  4m66  (2016) Hinkstap:  10m41  (2014) Discus (1kg):  12m42  (2013)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

VAN DEN BROECK Hanne (°20-01-1996)

 

DISCIPLINES:  Spurt - 1/2 Fond - Hoog

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"50 i  (2011-AVLO) 80m:  11"32  (2009) 100m:  13"70  (2010-AVLO) 150m:  21"65  (2009)
200m:  28"21  (2012-AVLO) 300m:  43"23  (2017) 400m:  62"19  (2017)  
800m:  2:27"90i  (2016) 1.000m:  3:28"17  (2007)     
60H (76cm):  9"26 i  (2013-AVLO) 60H (84cm):  9"52 i  (2014-AVLO) 100H (76cm):  15"77  (2012-AVLO) 100H  (84cm):  15"68  (2014-AVLO)
Ver:  4m93  (2011-AVLO) Hoog:  1m68  (2014-AVLO)    
Kogel (1kg):  6m14 i  (2005) Kogel (2kg):  8m50  (2009) Kogel (3kg):  9m18  (2012-AVLO)  
Hockey:  23m52  (2007) Speer (400g):  20m81 (2009) Speer (500g):  22m89  (2012-AVLO)  
4-kamp:  1.682 ptn  (2007) 5-kamp:  2.567 ptn (2009) 6-kamp:  3.412 ptn  (2011-AVLO) 7-kamp:  4.040 ptn  (2012-AVLO)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2005:  Winnares van de crosscup in Hannuit

    2004:  Winnares van de crosscup in Hannuit

    2004:  Winnares van de crosscup in Mol

                     TERUG

 

 

 

MOONS Shauni (°25-02-1995)

 

DISCIPLINES:  Spurt - 1/2 Fond

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  9"19 i  (2009) 80m:  11"61  (2008) 150m:  22"14  (2007) 200m:  28"81 i  (2016)
300m:  45"19  (2016) 400m:  62"83 i  (2017) 800m: 2:23"05  (2011) 1.000m:  3:10"55  (2008)
Ver:  3m78  (2007) Kogel (4kg):  6m25  (2011)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2013:  2de op het BK 800m indoor juniores te Gent (2:32"06 i)

    2011:  2de op de 800m scholieren tijdens KBC-nacht in Heusden-Zolder (2:28"31)

    2010:  Verkozen tot Jeugdsportlaureaat van de gemeente Merchtem (seizoen 2009: zie hieronder).

    2009:  Belgisch kampioene 4x 800m alle categorieėn te Heusden-Zolder (9:14"79)

    2008:  13de op de 1.000m miniemen in het voorprogramma van de Memorial Van Damme (3:18"76)

    2008:  2de op de 1.000m miniemen tijdens KBC-nacht in Heusden-Zolder (3:16"64)

                     TERUG

 

 

 

LINDEMANS Marjolein (°17-02-1994)

 

DISCIPLINES:  Meerkamp & Horden

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  7"83  (2014-ROBA) 100m:  12"44  (2013-ROBA) 200m:  24"55  (2013-ROBA) 300m:  -
400m:  57"79  (2013-ROBA) 800m:  2:21"34  (2013-ROBA)    
60H (84cm):  8"39  (2013-ROBA) 100H (84cm):  13"45  (2013-ROBA) 400H:  67"18  (2013-ROBA)  
Hoog:  1m85  (2011-ROBA) Ver:  6m39  (2013-ROBA)    
Kogel (4kg):  11m02  (2011-ROBA) Discus (1kg):  28m25  (2009-ROBA) Speer (600g):  36m78  (2012-ROBA)  
5-kamp:  4.188 ptn  (2013-ROBA) 7-kamp:  5.813 ptn  (2013-ROBA)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2013:  3de plaats op de 7-kamp tijdens Europees kampioenschap juniores (U20) in Rieti (ITA) (5.831 ptn PR)

   

                     TERUG

 

 

 

VAN DEN EEDE Veerle (°28-01-1994)

 

DISCIPLINES:  Cross - spurt - 1/2 Fond

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  8"34 i  (2010) 80m: 10"98  (2007) 100m:  13"11  (2009) 150m:  20"87  (2007)
200m:  26"74  (2009) 300m:  44"38  (2011) 400m:  62"49  (2010) 1.000m:  3:39"25  (2006)
Ver:  4m75  (2011) 100H (84cm):  16"74  (2013)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2008:  Promotie naar Ere-afdeling VAL (2de plaats) te Maldegem

                     TERUG

 

 

 

ROOSENBOOM Bryan (°10-08-1993)

 

DISCIPLINES:  Korte Cross - 1/2 Fond

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

100m:  12"99  (2009-HAMM) 200m:  24"88  (2015-HAMM) 300m:  40"83  (2012-HAMM) 400m:  59"36  (2013-HAMM)
800m:  2:05"05  (2016-HAMM) 1.000m:  2:46"36  (2016-HAMM) 1.500m:  4:32"45  (2016-HAMM) 1 Mijl:  5:11"00  (2015-HAMM)
2.000m:  6:05"2 HT  (2017) 3.000m:  11:58"09  (2011-HAMM)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

NTI Anthony (°24-07-1992)

 

DISCIPLINES:  Sprint

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

50m:  6"08 i  (2014) 60m:  6"93 i  (2010-ABES) 100m:  11"05  (2012-ABES)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2014:  3de op BK 60m indoor voor beloften te Gent (7"01 i)

                     TERUG

 

 

 

SCHOCKAERT Laurens (°03-02-1990)

 

DISCIPLINES:  1/2 Fond - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

100m:  12"31  (2007) 200m:  23"94  (2007) 300m:  36"75  (2010) 400m:  49"44  (2016)
600m:  1:18"37  (2016) 800m:  1:48"57 (2016) 1.000m:  2:29"86 (2011-AVLO)  
1.500m:  3:48"55 (2014-OEH) 3.000m:  9:37"51  (2006)   400m H (84cm):  58"00  (2007)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

     2017:  4de chrono tijdens IFAM 800m indoor te Gent (1:51"17 i)

     2017:  4de op Internationale 800m indoor te Göteborg-SWE (1:51"03 i)

     2017:  2de op Internationale 800m indoor te Apeldoorn-NED (1:50"56 i)

     2016:  6de (B-reeks) tijdens Memorial Van Damme te Brussel  (1:48"57 PR)

     2016:  2de (B-reeks) tijdens KBC-Nacht te Heusden-Zolder (1:49"29 PR)

     2016:  Kampioen van Vlaanderen (officieus) Alle Cat. 800m te Oordegem (1:53"88  DQ)

     2016:  Belgisch kampioen (officieus) sprintcross te Wachtebeke

     2016:  2de op het BK Alle Cat. 800m indoor te Gent (1:52"89 i)

     2016:  Kampioen van Vlaanderen Alle Cat. 800m indoor te Gent (1:53"21 i)

     2010:  5de op de korte cross tijdens de Warandeloop te Tilburg (NED)

     2009:  2de op het BK estafetten 4x 800m alle categorieėn mannen te Heusden-Zolder (7:46"15)

     2009:  Belgisch kampioen 800m juniores te Kessel-Lo (2:01"59)

     2008:  Belgisch kampioen 4x 1.500m juniores te Izegem (16:45"44)

     2008:  1ste tijdens de "Gouden 800m" juniores te Lebbeke  (1:57"01)

     2007:  2de op het Belgisch kampioenschap 4x 1.500m alle cat. mannen te Ninove (16:07"79)

     2007:  1ste op de Nationale interprovinciale matcht 800m scholieren jongens te Tongeren (1:57"82)

     2007:  2de op het Belgisch kampioenschap 800m scholieren jongens te Nijvel (1:59"10)

     2007:  Winnaar van BVV in 2de landelijke B (Aalter)

     2007:  1ste op de KBC indoor 800m U18 te Gent (1:59"75)

     2003:  2de op het Belgisch kampioenschap veldlopen bij de miniemen te Oostende

     2002:  Belgisch kampioen veldlopen bij de miniemen te Oostende

     2001:  Belgisch kampioen veldlopen bij de pupillen te Oostende

     2000:  Belgisch kampioen veldlopen bij de pupillen te Oostende

                     TERUG

 

 

 

BOON Stefan (°04-06-1989)

 

DISCIPLINES:  Fond & Veldlopen

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

800m:  2:20"46  (2015) 1.000m:  1.500m:  4:25"53  (2015) Mijl:  5:05"66  (2014)
2.000m:  6:24"42  (2014) 3.000m:  9:29"58  (2016) 2 mijl:  10:31"59  (2017) 5.000m:  16:32"95  (2015)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

VAN DEN BROECK Jan (°11-03-1989)

 

DISCIPLINES:  1/2 Fond - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

80m:  11"19 (2002) 100m:  12"85  (2004) 150m:  20"44 (2002) 200m:  23"96  (2006)
300m:  35"60 i  (2011) - 35"3 HT  (2012) 400m:  48"75  (2013) 600m:  1:17"60  (2014)  
800m:  1:46"16  (2014) 1.000m:  2:22"81  (2011) 1.500m:  3:51"35  (2009)  
Hoog:  1m65 (2005) Ver:  4m49 (2002) 5-kamp: 2.920 ptn (2002)  

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2015:  4de op de 800m (reeksen) tijdens Europees Kampioenschap indoor te Belgrado (SRB) (1:50"43 i)

    2017:  10de plaats op intern. indoorwedstrijd 800m te Sabadell-ESP (1:52"49 i)

    2017:  1ste plaats op het KvV 800m indoor alle categorieėn te Gent + EK-min Belgrado (1:48"08 i)

    2015:  5de op de 800m tijdens FC te Kessel-Lo (1:46"74)

    2015:  2de op het Belgisch kampioenschap 800m Alle Cat. te Brussel (1:48"71)

    2015:  6de op de 800m tijdens Internationale meeting te Luik (1:47"89)

    2015:  7de op de 800m tijdens Internationale meeting te Halluin (FRA) (1:48"40)

    2015:  3de op de 800m (1/2 finale) tijdens Europees Kampioenschap indoor te Praag (CZE) (1:51"09 i)

    2015:  2de op de 800m (reeksen) tijdens Europees Kampioenschap indoor te Praag (CZE) (1:49"57 i)

    2015:  3de op het Belgisch kampioenschap 800m indoor Alle Cat. te Gent (1:52"74 i)

    2015:  1ste op de 800m tijdens indoormeeting EA te Gent + EK-min indoor Praag (1:47"79 i)

    2015:  1ste op de 800m indoor tijdens de Botnia Games te Korshalm (FIN) (1:49"00 i)

    2015:  1ste plaats op het KvV 400m indoor alle categorieėn te Gent (49"07 i PR)

    2014:  9de op de 800m (reeksen) tijdens Europees Kampioenschap te Zürich (SUI) (1:52"09)

    2014:  2de op de 600m tijdens Flanders Cup te Gentbrugge (1:17"60)

    2014:  6de op de 800m tijdens KBC Nacht te Heusden-Zolder (1:46"16 PR) + EK-min outdoor Zurich (=1:46"75)

    2014:  4de op de 800m tijdens Bislett games te Oslo (NOR) (1:47"44)

    2014:  6de op de 800m tijdens IFAM meeting te Oordegem-Lede (1:47"39)

    2014:  3de op de 800m tijdens Internationale meeting Tonsberg (NOR) (1:48"01)

    2014:  5de op de 800m indoor tijdens Record bank Flanders indoor te Gent (1:48"30 i)

    2014:  1ste plaats op het KvV 800m indoor alle categorieėn te Gent (1:51"33 i)

    2013:  8ste op de 800m tijdens Memorial Van Damme te Brussel (1:49"43)

    2013:  3de op de 800m tijdens Internationale meeting W.Kipketer in Kopenhagen (DEN) (1:48"37)

    2013:  Belgisch kampioen 800m Alle Categ. te Brussel (1:49"30)

    2013:  5de op de 800m tijdens KBC Nacht te Heusden-Zolder (1:46"44 PR)

    2013:  7de op de 800m tijdens Internationale meeting te Luik (1:49"40)

    2013:  7de plaats op 800m in Dublin (IRL) > Europ.Team Championships (1:51"89)

    2013:  2de plaats op 800m in Göteborg > Fölksam spelen GP (SWE) (1:49"44)

    2013:  6de op de 800m tijdens IFAM-meeting te Oordegem-Lede (1:47"94)

    2013:  1ste plaats op het KvV 800m alle categorieėn te Ninove (1:51"75)

    2013:  4de op de 800m indoor (HP) tijdens Flanders indoor te Gent (1:49"36 i)

    2013:  3de op de korte cross tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2012:  3de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Luik (7:56"14)

    2012:  7de plaats in zijn 1/2 finale tijdens Europees kampioenschap 800m te Helsinki (FIN) (1:50"63)

    2012:  2de plaats in zijn reeks tijdens Europees kampioenschap 800m te Helsinki (FIN) (1:48"35)

    2012:  3de op de 800m tijdens IFAM meeting te Oordegem + EK-min outdoor Helsinki (1:47"25)

    2012:  1ste op de "Ter Specke Bokaal" 1.000m te Lisse (NED) (2:23"25)

    2012:  5de plaats in de FINALE WK indoor 800m te Istanbul (TUR) (1:50"83)

    2012:  2de plaats in de 1/2 finale tijdens WK indoor 800m te Istanbul (TUR) (1:48"90)

    2012:  1ste plaats in zijn reeks tijdens WK indoor 800m te Istanbul (TUR) (1:52"65)

    2012:  1ste op de 800m indoor tijdens "Dussmann" meeting te Kirchberg (LUX) (1:51"47 i)

    2012:  3de plaats op het KvV 400m indoor alle categorieėn te Gent (49"16 i PR)

    2012:  1ste op de 800m tijdens PK indoor te Gent + WK-min indoor Istanbul & EK-min outdoor Helsinki (1:47"19 i)

    2012:  2de op de korte cross tijdens de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2011:  3de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Brugge (7:45"42)

    2011:  Belgisch kampioen 800m Beloften te Vilvoorde (1:54"26)

    2011:  3de op de 800m tijdens FC te Ninove (1:47"09)

    2011:  3de plaats in de 1/2 finale 800m tijdens WK militairen in Rio De Janeiro (BRA) (1:50"26)

    2011:  4de plaats in de reeksen 800m tijdens WK militairen in Rio De Janeiro (BRA) (1:50"40)

    2011:  7de plaats in de FINALE tijdens EKu23 800m te Ostrava (CZE) (1:49"41)

    2011:  2de (tijd van alle deelnemers) in de reeksen tijdens EKu23 800m te Ostrava (CZE) (1:47"78)

    2011:  6de plaats tijdens Europabeker op 800m te Izmir (TUR) (1:51"80)

    2011:  3de plaats tijdens IFAM-meeting op 800m te Oordegem-Lede (1:49"28)

    2011:  2de plaats tijdens Ter Specke Bokaal 1.000m te Lisse (NED) (2:22"81 PR)

    2011:  Belgisch kampioen 800m indoor beloften te Gent (1:51"16 i)

    2011:  Belgisch kampioen 800m indoor alle categorieėn te Gent (1:51"59 i)

    2011:  3de plaats tijdens BELGACOM indoor meeting 800m te Gent (1:48"77 i)

    2011:  1ste plaats op het KvV 800m indoor alle categorieėn te Gent (1:48"67 i PR)

    2011:  4de op de 800m indoor tijdens "Dussmann" meeting te Kirchberg (LUX) (1:51"27 i)

    2010:  6de op de 800m (reeksen) tijdens Europees Kampioenschap te Barcelona (ESP) (1:51"79)

    2010:  Belgisch kampioen 800m Alle Categ. te Brussel (1:53"10)

    2010:  4de op de 800m U23 tijdens KBC-nacht te Heusden-Zolder (1:48"77)

    2010:  10de op de 800m (A-reeks) tijdens Memorial Buyle te Oordegem-Lede + EK-minimum Barcelona (1:47"95 PR)

    2010:  1ste op de 800m (A-reeks) tijdens pinkstermeeting te Hulst (NED) (1:50"70)

    2010:  Belgisch kampioen 800m indoor beloften te Gent (1:51"85 i)

    2010:  1ste plaats op de Internationale Toyota indoor meeting 800m te Gent (1:50"14 i)

    2010:  1ste plaats op het KvV 800m indoor alle categorieėn te Gent (1:49"97 i PR)

    2010:  4de op de 800m indoor tijdens "Dussmann" meeting te Kirchberg (LUX) (1:53"16 i)

    2009:  TOETREDING TOT HET LEGER (Topsportdefensie) OP 01 NOVEMBER

    2009:  2de op het BK estafetten 4x 800m alle categorieėn mannen te Heusden-Zolder (7:46"15)

    2009:  Belgisch kampioen 800m beloften te Kessel-Lo (1:56"04)

    2009:  3de op het Belgisch kampioenschap 800m Alle Categ. te Oordegem-Lede (1:50"52)

    2009:  6de op de 800m (B-reeks) tijdens de KBC-nacht te Heusden-Zolder (1:49"73)

    2009:  10de op de 800m (A-reeks) tijdens de internationale meeting te Luik (1:49"56)

    2009:  1ste op de 800m (A-reeks) tijdens pinkstermeeting te Hulst (NED) (1:49"82)

    2009:  2de plaats op het KvV 800m alle categorieėn te Merksem (1:50"51)

    2009:  Belgisch kampioen 800m indoor beloften te Gent (1:56"38 i)

    2009:  7de op de 800m (A-reeks) tijdens KBC indoormeeting te Gent (1:50"07 i)

    2009:  3de op de 800m (A-reeks) tijdens internationale indoormeeting te Kirchberg (LUX) (1:51"31 i)

    2008:  TOETREDING TOT HET TEAM VAN ATLETIEK VLAANDEREN OP 16 DECEMBER

    2008:  Belgisch kampioen 800m juniores te Herve (1:59"93)

    2008:  Belgisch kampioen 4x 1.500m juniores te Izegem (16:45"44)

    2008:  1ste tijdens de "Gouden 800m" seniores (als jun) te Lebbeke  (1:52"38)

    2008:  5de op de 800m (B-reeks) tijdens KBC-nacht in Heusden-Zolder (1:49"33)

    2008:  7de op de 800m (halve finale) tijdens WK juniores te Bydgoszcz (POL) (1:53"11)

    2008:  2de op de 800m (reeksen) tijdens WK juniores te Bydgoszcz (POL) (1:49"72)

    2008:  1ste op de 800m (B-reeks) tijdens Euregio meeting te Neerpelt + WK-min juniores (1:49"02 PR)

    2008:  2de op de 800m tijdens BvV te Deinze en met WK-min juniores (1:49"21 PR)

    2008:  1ste op de 400m tijdens FC te St.Niklaas (48"92 PR)

    2008:  Belgisch record 1.000m juniores mannen indoor te Gent (2:26"88)

    2008:  1ste op de 800m (B-reeks) tijdens de KBC indoormeeting te Gent (1:53"80)

    2008:  9de op de 800m tijdens internationale indoormeeting te Kirchberg (LUX) (1:53"86)

    2007:  Winnaar van BVV in 2de landelijke B (Aalter)

    2007:  Belgisch record 1.000m juniores mannen indoor te Gent (2:27"43)

    2006:  2de op de nat.interprov.match 800m scholieren in Vorst (1:58"98)

    2006:  Belgisch kampioen 800m scholieren te Kessel-Lo (2:00"00)

    2006:  Kampioen van Vlaanderen 800m scholieren jongens te Heusden-Zolder (1:55"93)

    2006:  Winnaar van de KBC INDOOR meeting 800m U18 te Gent (1:58"97)

    2005:  3de op het Belgisch Kampioenschap 800m scholieren te Nijvel (2:02"12)

    2005:  Kampioen van Vlaanderen 800m scholieren jongens te Merksem (1:58"90)

    2004:  3de op het Belgisch kampioenschap 800m cadetten jongens te Tessenderlo (2:04"00)

                     TERUG

 

 

 

BUYLE Marco (°05-08-1988)

 

DISCIPLINES:  1/2 Fond - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

100m:  12"14 (2008) ?? 200m:  24"24  (2006) 300m:  37"65  (2007) 400m:  52"69  (2007)
800m:  1:57"94  (2009) 1.000m:  2:36"02  (2009) 1.500m:  4:10"92  (2006)  
1 mijl:  4:35"80 i  (2008) 2.000m:  5:58"27  (2005) 2 mijl:  10:19"08  (2006)  
110H (1m06):  19"97  (2012) 400 H (91cm):  59"91  (2004) 1.500m ST:  4:35"97  (2003)  

                        

 BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2012:  3de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Luik (7:56"14)

    2011:  3de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Brugge (7:45"42)

    2009:  2de op het BK estafetten 4x 800m alle categorieėn mannen te Heusden-Zolder (7:46"15)

    2003:  Belgisch kampioen 4x 800m cadetten te Oordegem (bij VS) (8:44"07)

    2003:  2de op het Belgisch kampioenschap 1.500 ST te Nijvel (bij VS) (4:35"97 PR)

    2003:  1ste op het KvV 1.500 ST te Merksem (bij VS) (4:44"67)

                     TERUG

 

 

 

VAN BIESEN Sara (°22-07-1988)

 

DISCIPLINES:  1/2 Fond - Fond - Cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

400m:  - 800m:  2:26"21  (2012) 1.000m:  3:06"16  (2012) 1.5000m:  4:50"01  (2012)
Mijl:  5:23"87  (2012) 2.000m:  7:13"25  (2014) 3.000m:  10:42"18  (2012)  
Kogel (4kg):  6m84  (2013)      

                        

 BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2012:  2de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Luik (9:16"44)

    2012:  Belgisch kampioene universitairen 1.500m Alle Cat. te Oordegem-Lede (4:59"23)

                     TERUG

 

 

 

ROELS Jonas (°11-04-1983)

 

DISCIPLINES:  1/2 fond & (korte) cross

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

800m:  1:55"13  (2006) 1.000m:  2:30"97  (2007) 1.500m:  3:51"24  (2007) 1 mijl:  4:19"29  (2006)
3.000m:  8:20"10  (2008) 2 mijl:  10:09"30  (2001) 5.000m:  14:20"02  (2009)  
Marathon:  2u31:09"  (2017)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2011:  3de op het Belgisch kampioenschap 4x 800m Alle Cat. te Brugge (7:45"42)

    2009:  2de op het BK estafetten 4x 800m alle categorieėn mannen te Heusden-Zolder (7:46"15)

    2007:  2de op het Belgisch kampioenschap 4x 1.500m alle cat. mannen te Ninove (16:07"79)

    2007:  Winnaar van BVV in 2de landelijke B (Aalter)

    2006:  Belgisch kampioen 4x 1.500m Alle categorieėn te Brussel (15:56"09)

                     TERUG

 

 

 

DE BRUYN Kenny (°05-01-1983)

 

DISCIPLINES:  Sprint

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  7"63 i  (2007) 100m:  11"96  (2004) 200m: 24"46 i  (2008)  
300m:  38"81  (2004) 400m:  54"75  (2004)    
Ver: 5m28 (2009) Kogel (7,26kg):  8m06  (2017)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2007:  Winnaar van BVV in 2de landelijke B (Aalter)

                     TERUG

 

 

 

VELDEMAN Stefaan (°08-10-1978)

 

DISCIPLINES:  (Korte) Cross - 1/2 Fond - Triatlon

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

800m:  1:58"66 (2001) 1.000m:  2:35"54 (1996) 1.500m:  4:04"65 (2004) 3.000m:  8:58"54 (2002)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2009:  Deelname aan het WK Ironman te Hawaii (USA) (opgave)

    2008:  2de (M30-M34) op de Ironman in Florida (USA) (9u05:33")

                      TERUG

 

 

 

VELDEMAN Stijn (°08-10-1978)

 

DISCIPLINES:  (Korte) Cross - Fond - Triatlon

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

800m:  2:00"43 (1997) 1.000m:  2:36"50 (2002) 1.500m:  4:00"96  (2004)  
3.000m:  8:36"87  (2004) 5.000m:  14:49"45  (2004) 10.000m:  32:02"62  (2005) marathon:  2u36:27"  (2007)

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2009:  21ste (M30-M34) aan het WK Ironman te Hawaii (USA) (9u43:15")

    2008:  1ste (M30-M34) op de Ironman in Florida (USA) (9u01:27")

    2005:  Belgisch kampioen 4x 1.500m alle categorieėn te Oordegem-Lede (15:57"27)

    2004:  Belgisch kampioen 4x 1.500m alle categorieėn te Jambes (16:05"12)

    2003:  Belgisch kampioen 4x 1.500m alle categorieėn te Oordegem (16:16"57)

    2003:  Winnaar van BVV in 3de landelijke (Hamme)

                      TERUG

 

 

 

KLUSKENS John (°18-04-1970)

 

DISCIPLINES:  Cross - 1/2 Fond

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

800m:  1:53"74  (2000) 1.000m:  2:27"23  (2000) 1.500m:  3:48"99  (1999) 1 mijl:  4:11"40  (2001)
3.000m:  8:14"09  (1998) 2 mijl:  9:54"48  (2017) 5.000m:  14:38"42 (2002) 10.000m:  30:45"33  (1998)
Uurloop:  18.158m  (2002) 1/2 marathon:  1u08:53"  (2005)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    2017:  Belgisch kampioen  5.000m  (M45) te Ninove (16:20"58)

    2017:  Belgisch kampioen veldlopen (M45) te Lokeren

    2017:  1ste op het Kamp. van Vlaanderen veldlopen (M45) te Rotselaar (CC)

    2017:  2de bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Brussel

    2017:  1ste bij de masters (M45) tijdens Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  Belgisch kampioen  5.000m  (M45) te Deinze (16:00"17)

    2016:  2de op het Belgisch kampioenschap 1.500m indoor masters M45 te Gent (4:16"64 i)

    2016:  Belgisch kampioen veldlopen (M45) te Dour

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Dour

    2016:  1ste op het Kamp. van Vlaanderen veldlopen (M45) te Rotselaar (CC)

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Hannuit

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Brussel

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Roeselare

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Warandeloop te Tilburg (NED)

    2016:  1ste bij de masters (M45) tijdens Crosscup te Mol

    2015:  1ste op het Kamp. van Vlaanderen 5.000m (M45) te Heusden-Zolder (15:50"06)

    2015:  3de op het Belgisch kampioenschap 1.500m indoor masters M40 te Gent (4:23"01 i)

    2015:  1ste bij de masters (M40) tijdens Crosscup te Dour

    2015:  2de op het KvVL cross bij de masters (M40) tijdens Crosscup te Rotselaar

    2015:  1ste bij de masters (M40) tijdens Crosscup te Hannuit

    2015:  1ste bij de masters (M40) tijdens Crosscup te Brussel

    2014:  2de op het Belgisch kampioenschap 800m masters M40 te Lebbeke (2:08"01)

    2014:  Belgisch kampioen 1.500m (M40) te Lebbeke (4:14"73)

    2014:  Belgisch kampioen 1.500m indoor (M40) te Gent (4:15"58)

    2014:  Belgisch kampioen veldlopen (M40) te Rotselaar

    2014:  3de bij de masters tijdens Crosscup te Hannuit

    2013:  1ste bij de masters tijdens Crosscup te Dour

    2013:  2de bij de masters tijdens Crosscup te Hulshout

    2013:  3de bij de masters tijdens Crosscup te Hannuit

    2013:  2de bij de masters tijdens Crosscup te Brussel

    2012:  3de op het Kamp. van Vlaanderen 800m (M40) te Vilvoorde (2:04"26)

    2012:  2de op het Belgisch kampioenschap 1.500m indoor masters M40 te Gent (4:07"88)

    2012:  1ste bij de masters tijdens Crosscup te Brussel

    2012:  3de bij de masters (M40) van de Internationale Warandeloop te Tilburg (NED)

    2011:  2de op het Kamp. van Vlaanderen 5.000m (M40) te Zwevegem (15:42"58)

    2011:  2de op het Belgisch kampioenschap 1.500m indoor (M40) te Gent (4:09"68)

    2011:  2de op het Belgisch kampioenschap veldlopen masters M40 te Vilvoorde

    2011:  Winnaar van de Crosscup Relays masters te Gent

    2010:  3de op het Belgisch kampioenschap 10.000m masters M40 te Luik (34:38"01)

    2007:  2de op het Belgisch kampioenschap 800m masters M35 te St.Niklaas (2:01"09)

    2007:  3de op het Belgisch kampioenschap 1.500m masters M35 te St.Niklaas (4:14"30)

    2007:  Winnaar van BVV in 2de landelijke B (Aalter)

    2006:  Belgisch record 1.500m Masters (M35) te Merksem (3:54"47)

    2006:  Belgisch record 800m Masters (M35) te Tessenderlo (1:58"63)

    2006:  Belgisch kampioen 4x 1.500m Alle categorieėn te Brussel (15:56"09)

    2006:  Belgisch kampioen 1.500m masters (M35) te Herentals (4:11"41)

    2006:  Belgisch kampioen 800m masters (M35) te Herentals (2:01"18)

    2006:  3de op het Belgisch kampioenschap veldlopen masters M35 te Flémalle

    2006:  Belgisch interclubkampioen korte cross te Oostende

    2006:  Winnaar bij de masters tijdens de Cross-cup Relays te Gent

                      TERUG

 

 

 

MICHIELS Gilbert (°28-05-1958)

 

DISCIPLINES:  Fond

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

5.000m:  22:46"36  (2015) 10.000m:  47:52"40  (2015)    

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG

 

 

 

DE GRAUWE Hugo (°13-04-1954)

 

DISCIPLINES:  Spurt

 

PERSOONLIJKE RECORDS:

60m:  10"26 i  (2015)      

 

BELANGRIJKSTE (INTER)NATIONALE PRESTATIES:

    -

                     TERUG